Dzień Kota w klasie IIa - spotkanie z weterynarzem Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Joanna Glik
20.02.2019.

19 lutego uczniowie klasy IIa obchodzili Dzień Kota. Tego dnia gościliśmy u siebie panią Justynę Matuszczak-Wloszik - lekarza weterynarii z Kadłuba, która w bardzo ciekawy sposób opowiedziała naszym uczniom o prawidłowej opiece nad ich pupilami. Pani Justyna przywiozła z sobą honorowego pacjenta - maskotkę psa Ciapka, który pokazał w jaki sposób zwierzaki są leczone. Dzieci oglądały sprzęty lekarskie, a największa atrakcją okazała się nauka szycia rany Ciapka. Były to wspaniałe zajęcia, które nie tylko rozwinęły nasze słownictwo o nazwy nowych sprzętów lekarskich, ale także przypomniały sposoby prawidłowej opieki nad naszymi zwierzakami. Po spotkaniu z panią Justyną nie zabrakło kocich kolorowanek, prac plastycznych, czy kocich medali. Bardzo dziękujemy pani Justynie za poświęcony czas oraz fantastyczną prelekcję dotyczącą zdrowej i bezpiecznej opieki nad naszymi zwierzakami.

Strzelecki Biały Orlik

Kodowanie

Bits&Bricks>>

Google Doodle>>