Aktualności
Dzień Kota w klasie IIa - spotkanie z weterynarzem Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Joanna Glik   
20.02.2019.

19 lutego uczniowie klasy IIa obchodzili Dzień Kota. Tego dnia gościliśmy u siebie panią Justynę Matuszczak-Wloszik - lekarza weterynarii z Kadłuba, która w bardzo ciekawy sposób opowiedziała naszym uczniom o prawidłowej opiece nad ich pupilami. Pani Justyna przywiozła z sobą honorowego pacjenta - maskotkę psa Ciapka, który pokazał w jaki sposób zwierzaki są leczone. Dzieci oglądały sprzęty lekarskie, a największa atrakcją okazała się nauka szycia rany Ciapka. Były to wspaniałe zajęcia, które nie tylko rozwinęły nasze słownictwo o nazwy nowych sprzętów lekarskich, ale także przypomniały sposoby prawidłowej opieki nad naszymi zwierzakami. Po spotkaniu z panią Justyną nie zabrakło kocich kolorowanek, prac plastycznych, czy kocich medali. Bardzo dziękujemy pani Justynie za poświęcony czas oraz fantastyczną prelekcję dotyczącą zdrowej i bezpiecznej opieki nad naszymi zwierzakami.

 
Szukaj na stronie
Kodowanie

Bits&Bricks>>

Google Doodle>>

Poczta

Rok szkolny
Godziny zajęć
Zajęcia pozalekcyjne
Kalendarium
Dla rodziców
Dokumentacja
Grupa wiekowa I-III
Materiały promocyjne
Jadłospis
Opolska eSzkoła


e-Dziennik dla ucznia i rodzica


Procedura aktywacji konta
i/lub zmiany hasła
w systemie eSzkoła

zobacz (.pdf)>>

Pobierz aplikację
DZIENNICZEK+
na swój telefon!

Strzelecki Biały Orlik

SZKOLNY WOLONTARIAT

LEKTURY

DARMOWE LEKTURY

KORZYSTAJ
bezpłatnie i interaktywnie

na telefonie
na tablecie
na komputerze

Epodreczniki.pl

E - PODRĘCZNIKI

BAW SIĘ I UCZ
bezpłatnie i interaktywnie

na telefonie
na tablecie
na komputerze

Edukacja w internecie

NOWE TECHNOLOGIE
NA USŁUGACH EDUKACJI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.